Archív
Tájékoztató a felvételi eljárást megelőző központi felvételivel kapcsolatban

Tájékoztató a felvételi eljárást megelőző központi felvételivel kapcsolatban

Bejegyezte: JPG2017-01-18

A kijavított feladatlapok a Pécsi Janus Pannonius Gimnáziumban tekinthetők meg 2017. 01. 31-én (kedden) 8.00-tól 16.00-ig. A kiértékelt feladatlapokat a vizsgázó és szülője az iskola képviselőjének jelenlétében tekintheti meg, azokról kézzel vagy elektronikus úton másolatot készíthet, és – kizárólag a hivatalos javítási-értékelési útmutatótól eltérő értékelés esetén – az értékelésre észrevételt tehet. A dolgozatról – saját költségen – fénymásolatot készíttethet, kézzel vagy elektronikus úton másolatot készíthet.

A megtekintést követő első munkanapon 16 óráig a vizsgázó és szülője észrevételt tehet a vizsgakérdésre adott megoldás értékelésére. Az észrevétel benyújtására nyitva álló határidő elmulasztása esetén egy napon belül lehet igazolási kérelmet benyújtani. Az igazolási kérelem benyújtási határideje jogvesztő.

A dolgozatok értékelő lapja 2017. 01. 31-én 8.00 és 16.00 óra között vehető át a Pécsi Janus Pannonius Gimnáziumban.
Az átvételhez szülőnél személyi igazolvány, tanuló esetén diákigazolvány szükséges! Nagyszülő vagy bárki más csak a szülő és tanuló által aláírt meghatalmazással és személyi igazolvánnyal veheti át az értékelő lapot.

A felvételi vizsga feladatlapjai és javítókulcsai 2017. 01. 21-én 13 órától megtekinthetők a www.oktatas.hu honlapon.