Felvételi

Ideiglenes felvételi rangsor – 2021

Bejegyezte: JPG2021-03-11

FONTOS MEGJEGYZÉS!

Azokat a tanulókat, akik az első helyen jelölt tagozaton biztos bejutók, a többi tagozatnál az áttekinthetőség érdekében már nem rangsoroltuk!

FONTOS! Kattintson a megfelelő szürke sávra!

0001 – ½ matematika emelt szintű

A Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 0001-es kódszámú ½ matematika emelt szintű osztályába jelentkezők közül a 43-as sorszámig elhelyezkedő tanulók érték el a felvételhez szükséges eredményt. Az iskola az ő nevüket terjeszti fel felvételre a győri Felvételi Központba. Közülük a visszaigazolás után a listán maradó első 20 tanuló nyer felvételt a tagozatra.

Az elmúlt években a 45. sorszám előtt álló tanulók jutottak be e tagozatra. A végső felvételi értesítéseket 2021. április 30-ig juttatjuk el a tanulóknak és az általános iskoláknak.

Ha valaki sorrendcserében gondolkozik, kérjük, hogy vegye fel előtte a kapcsolatot a Pécsi Janus Pannonius Gimnázium igazgatójával.

Tanuló keresése

Ön most a matematika ½ osztályban keres!

0002 – ½ informatika emelt szintű

A Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 0002-es kódszámú ½ informatika emelt szintű osztályába jelentkezők közül a 30-as sorszámig elhelyezkedő tanulók érték el a felvételhez szükséges eredményt. Az iskola az ő nevüket terjeszti fel felvételre a győri Felvételi Központba. Közülük a visszaigazolás után a listán maradó első 16 tanuló nyer felvételt a tagozatra.

Az elmúlt években a 36. sorszám előtt álló tanulók jutottak be e tagozatra. A végső felvételi értesítéseket 2021. április 30-ig juttatjuk el a tanulóknak és az általános iskoláknak.

Tanuló keresése

Ön most az informatika ½ osztályban keres!

0003 – ½ német emelt szintű

A Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 0003-as kódszámú ½ német emelt szintű osztályába jelentkezők közül a 39-es sorszámig elhelyezkedő tanulók érték el a felvételhez szükséges eredményt. Az iskola az ő nevüket terjeszti fel felvételre a győri Felvételi Központba. Közülük a visszaigazolás után a listán maradó első 16 tanuló nyer felvételt a tagozatra.

Az elmúlt években a 40. sorszám előtt álló tanulók jutottak be e tagozatra. A végső felvételi értesítéseket 2021. április 30-ig juttatjuk el a tanulóknak és az általános iskoláknak.

Tanuló keresése

Ön most a német ½ osztályban keres!

0004 - ½ angol emelt szintű

A Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 0004-es kódszámú ½ angol emelt szintű osztályába jelentkezők közül a 41-es sorszámig elhelyezkedő tanulók érték el a felvételhez szükséges eredményt. Az iskola az ő nevüket terjeszti fel felvételre a győri Felvételi Központba. Közülük a visszaigazolás után a listán maradó első 16 tanuló nyer felvételt a tagozatra.

Tanuló keresése

Ön most az angol ½ osztályban keres!

0005 hatosztályos

A Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 0005-ös kódszámú hatosztályos osztályaiba jelentkezők közül a 76-os sorszámig elhelyezkedő tanulók érték el a felvételhez szükséges eredményt. Az iskola az ő nevüket terjeszti fel felvételre a győri Felvételi Központba. Közülük a visszaigazolás után a listán maradó első 60 tanuló nyer felvételt a tagozatra.

Tanuló keresése

Ön most a hatosztályos osztályban keres!