Technikai információ
Janus-maszkok (Janus DÖK)

Janus-maszkok (Janus DÖK)

Bejegyezte: JPG2020-11-14

Kedves otthonragadt és (egyelőre) bejáró Januszisták és Tisztelt Tanáraink!

Örömmel értesítünk Titeket, hogy a hivatalos Janus maszkok megérkeztek! Reméljük, ezzel a hírrel mosolyt csalhatunk az arcotokra, még ebben a kissé nyomott, lehangoló időszakban is (akkor is, ha ez maszkon és képernyőn keresztül nem látszik).

Egy darab termék ára 900 Ft lesz, két méretben lesznek elérhetőek, a normál méret megfelel az átlagos maszkok paramétereinek, míg a nagy szélesebb és hosszabb kivitelezésű (az eltérés körülbelül 1-1 cm, a prototípusokat felpróbáltuk, szerintünk a nagy kényelmesebb). Rendelhető fekete vagy fehér színben, a képen látható mintával. (A termék száma nem korlátozott, egy fő rendelhet több maszkot is.) Az anyag jó minőségű, kellemes viselet, mosógépben mosható.

A megrendelés menete az új munkarendre való tekintettel érintés és kontaktmentesen fog zajlani. Az alábbi Google Form linken regisztrálhattok, majd kövessétek a megjelenő utasításokat. Az összeget a Janus Alapítvány számlaszámára kell átutalni, készpénzes fizetés lebonyolítására NINCS mód.

A maszkok átvételére a portán lesz lehetőség. Szeretnénk kérni, hogy amennyiben valaki átvenné más megrendelését különböző okokból (pl. vidéki és a beutazás nehézséget okoz), írjon nekünk üzenetet.

Mindenkinek kitartást a régi új helyzethez, ne féljetek egymástól, a szaktanároktól, vagy akár tőlünk segítséget kérni. Vigyázzatok magatokra!

A rendelési link: https://forms.gle/MYRt7C8UsEaQ68BR7

Janus DÖK