Népszerű
Legérdekesebb
RENDEZÉS

OKTV eredmények 2020-2010

2019/20. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Angol nyelv I. kategória 8. Hangay Laura 12. D Darázs Ágnes
Fizika I. kategória 21. Kis-Bogdán Kolos 11. B Lehőcz Mária
Fizika I. kategória 28. Schäffer Bálint 12. B Lehőcz Mária
Francia nyelv I. kategória 4. Tombory Liza 12. C Sonzogniné Papp Katinka
Matematika II. kategória 18. Trombitás Karolina 11. C Lányi Veronika
Német nyelv II. kategória 24. Benedek Anna 11. A Vörösné Keller Henrietta
Földrajz 19. Kovács Réka 11. B Szlovák Szabolcs
Dráma 12. Steenhuis Raul 11. C Kádár Edit, Dr. Pálfiné Huszár Eleonóra

2018/19. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Angol nyelv 16. Hangay Laura 11. D Szabóné Vágó Kinga
Fizika  4. Balog Lóránd 12. B Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Fizika  6. Schlepp Krisztián 12. B Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Francia nyelv I. kategória 14. Tombory Liza 11. C Sonzogniné Papp Katinka
Informatika I. kategória 48. Balog Lóránd 12. B Ódor Péter
Matematika  15. Balog Lóránd 12. B Meiszterics Zoltánné
Matematika  22. Dékány Barnabás 12. B Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Matematika  33. Schlepp Krisztián 12. B Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Német nyelv I. kategória 10. Szabó Tamara 11. A Mohari Mónika

2017/18. tanév OKTV 

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Fizika  27.  Balog Lóránd           11. B Lehőcz Mária, Meiszterics Zoltánné
Földrajz  21. Szalóky Boldizsár 12. C Szlovák-Baris Katinka
Magyar nyelv 1. Papp Júlia 11. A Valusek Andrea
Matematika 24. Dékány Barnabás 11. B Meiszterics Zoltánné, Lehőcz Mária
Matematika 30. Schlepp Krisztián 11. B Meiszterics Zoltánné, Lehőcz Mária
Matematika 41. Jankovits András 11. B Meiszterics Zoltánné, Lehőcz Mária
Történelem 23. Torjay Benedek 11. C Kutsera Róbert

2016/17. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Angol nyelv 2. Steenhuis Nathaniel 12. D Dr. Pálfiné Huszár Nóra
Angol nyelv 18. Csékei Réka 12. D Dr. Pálfiné Huszár Nóra
Dráma 8. Zsbán Máté 12. D Dr. Balogh Gyöngyi
Matematika  21. Souly Alexandra 12. D Lehőcz Mária, Lányi Veronika
Matematika  33. Nagy Dávid 12. B Lehőcz Mária, Lányi Veronika
Matematika  43. Hegyi Krisztina  12. B Lehőcz Mária, Lányi Veronika

2015/16. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Angol nyelv 5. Steenhuis Nathaniel 11. D Dr. Pálfiné Huszár Nóra
Angol nyelv 32. Csékei Réka 11. D Dr. Pálfiné Huszár Nóra
Földrajz  31. Steenhuis Nathaniel  11.D  Szlovák-Baris Katinka                                       
Francia  31. Takács Janka 12. A Andok Zita, Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Matematika  36. Hegyi Krisztina 11. B Lányi Veronika, Lehőcz Mária

2014/15. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Angol nyelv I. kategória 13. Fülöp Flóra 12. C Scherdán Zsuzsanna
Biológia II. kategória 45. Temesvári Zalán 12. D Kulcsár László
Fizika II. kategória 1. Holczer András 12. B Dombi Anna
Földrajz  12. Papp Levente 12. B Lehőcz Róbert
Matematika 15. Holczer András 12. B Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes 
Matematika 15. Hegyi Zoltán 12. B Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes 
Történelem  23. Molnár Bence 11. B Ravasz Gyöngyvér

2013/14. tanév  OKTV

Versenyek  Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Biológia II. kategória 29. Kálmán Patrícia 12. D Kulcsár László
Dráma  17. Pócza Alíz 12. D Radics Ágnes
Fizika I. kategória 1. Holczer András 11. B Dombi Anna                       
Francia nyelv 15. Máli Zorán 11. C Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Francia nyelv 16. Szabados Laura 11. C Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Francia nyelv 31. Pócza Alíz 12. D Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Magyar Nyelv  21. Vida Kamilla 11. D Radics Ágnes
Matematika  II. kategória  4. Holczer András 11. B Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes
Matematika  II. kategória  14. Dobra Gábor 12. B Dombi Anna, Lányi Veronika
Matematika  II. kategória  18. Emmert Gergő 12. B Dombi Anna, Lányi Veronika
Matematika  II. kategória  43. Hegyi Zoltán 11. B Meiszterics Zoltánné, Kárpáti Ágnes 

2012/2013. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Dráma 3. Dézma Lilla  11.A Dr. Almásiné Balatinácz Éva
Informatika  II. kategória 8. Sipos Szabolcs  12.B Ódor Péter
Magyar nyelv 16. Tinusz Fanni  11.C Dr. Balogh Gyöngyi, Kádár Edit
Matematika   17. Dobra Gábor  11.B Dombi Anna, Lányi Veronika
Matematika   31. Vető Bálint  11.C Kárpáti Ágnes 
Matematika   41. Sipos Szabolcs  12.B Meiszterics Zoltánné, Lehőcz Mária
Orosz  12. Herczeg Judit  11.A Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Történelem 25. Kungl Nóra   12.B Lehőcz Róbert

2011/2012. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Angol nyelv 10. Fekete Zita 12.D Perger Attila
Fizika  18. Czigány Máté   12.D Dombi Anna
Francia nyelv 1. Szabó Anna   11.D Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Francia nyelv 19. Vukman Diána  11.D Szikszainé Bánkúty Zsuzsanna
Informatika  34. Sipos Szabolcs  11.B Ódor Péter
Kémia  18. Samu Viktor  12.B Vargáné Bertók Zita
Kémia  24. Czigány Máté   12.D Vargáné Bertók Zita
Matematika  4. Samu Viktor  12.B Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna
Matematika  8. Sipos Szabolcs  11.B Meiszterics Zoltánné, Lehőcz Mária
Német nyelv 33. Kiss Bernadett   11.C Gilincsek Tímea

2010/2011. tanév OKTV

Versenyek Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
Földrajz 5. Gyimesi András  12.D Szlovák Szabolcs
Informatika II. kategória  29. Tolnai Dániel  11.B Ódor Péter
Kémia 8. Samu Viktor  11.B Vargáné Bertók Zita
Kémia 24. Czigány Máté   11.D Vargáné Bertók Zita
Magyar nyelv 3. Tóth Enikő  11.B Dr. Balogh Gyöngyi
Magyar nyelv 8. Szilvási Viktória   12.A Dr. Balogh Gyöngyi
Matematika  3. Samu Viktor  11.B Blazsekné Licsár Ágnes, Dombi Anna
Német nyelv 21. Juhász Bálint  12.D Szalainé Wéber Mária
Történelem 1. Juhász Bálint  12.D Lehőcz Róbert
Járványügyi intézkedési terv 2021
Hírlevél

Szeptemberi hírlevelünk elérése:

HÍRLEVÉL SZEPTEMBER
Mindennapos testnevelés

Bővebb információk:

Mindennapos testnevelés
Elérhetőségeink
Publikus Iskolai Naptár
Csatlakozás Google Tanteremhez

Az alábbi gomb egy PDF dokumentumot nyit, melyben leírtuk, hogyan csatlakozhat a meghívott diák egy kurzushoz, egy Google Tanteremhez:

Csatlakozás Google Tanteremhez
Tájékoztatók, hírlevelek

FONTOS! ÚJ!

TÁJÉKOZTATÓ A TANTERMEN KÍVÜLI, DIGITÁLIS MUNKARENDBEN VALÓ RÉSZVÉTEL SORÁN
MEGVALÓSULÓ ADATKEZELÉSRŐL:

TÁJÉKOZTATÓ

 

ÚTMUTATÓ A TANTERMENKÍVÜLI, DIGITÁLIS MUNKARENDBEN VALÓ RÉSZVÉTEL SORÁN MEGVALÓSULÓ ADAT KEZELÉSHEZ:

ÚTMUTATÓ

 

Tájékoztatás a Krétáról 2019/20
Hit- és erkölcstanoktatás

Hit- és erkölcstanoktatással kapcsolatos információk:

A Római Katolikus Egyház
szülői tájékoztatója 2021

A Református Egyház
szülői tájékoztatója 2021

Adó 1%-a
Beszámoló 2019
Pályázati Projekt

Határtalanul


Határtalanul


Határtalanul


A Pécsi Janus Pannonius Gimnáziumszechenyi_2020_logo_allo_color_gradient_CMYK

Innovatív Fejlesztése


TÁMOP-3.1.4.-12/2-2012-0746

Hirdetés

Weboldalunk megújult!

Korábbi weblapok itt elérhetők:
RÉGI WEBOLDALAK

Javasolt böngésző: Google Chrome.

A MENÜben standard oldalainkat érhetik el!

Látogatói statisztika